مرکز دانلود

EuroTalk Talk Now! 102 Languages - نرم افزار آموزش 102 زبان پرتکلم دنیایوروTalk Talk Now! 102 Languages یک مجموعه آموزش زبان در سطح مبتدی است که 102 زبان را از آفریقایی گرفته تا زولو را آموزش می دهد. این مجموعه زبان می تواند برای افرادی که به سفرهای بین المللی در سرتاسر دنیا علاقمند هستند بسیار مفید باشد. Talk Now با هدف کمک به افرادی که خواهان یادگیری سریع زبان هستند طراحی شده است و با استفاده از شیوه های جذابی که در آموزش هایش بکار گرفته است فرآیند یادگیری را سرعت می بخشد. این مجموعه را می توان به عنوان ابزاری ایده آل برای مسافران، گردشگران، افرادی که به ماموریت های کاری و تجاری می روند، دانش آموزان، دانشجویان و خانواده هایی است که برای مسافرت های خود به کشورهای دیگر نیاز به یادگیری سریع و کاربردی یک زبان در سطح مبتدی و یا متوسط دارند، نام برد.
در این دوره ها شما با عناوینی مانند ابتدایی ترین لغات کاربردی هرزبان، غذا، رنگ ها، عبارات و اصطلاحات پرکاربرد، نام اعضای بدن، اعداد، زمان، خرید و کشورها در هر زبان آشنا می شوید.

هریک از دیسک های این مجموعه تعدادی زبان را به شرح زیر آموزش می دهند:

سی دی شماره ی یک:
Afrikaans (آفریقایی), Albanian (آلبانیایی), Alsatian (آلزاسی), American (آمریکایی), Amharic (اَمهری), Arabic (Standard & Egyptian) (عربی), Armenian (ارمنی), Assamese (آسامی), Azeri (آذری), Basque (باسک), Bengali (بنگالی), Brazilian (برزیلی), Breton (برتون), Bulgarian (بلغاری), Burmese (برمه‌ای), Cantonese (زبان کانتونی معیار)

سی دی شماره ی دو:
Catalan (کاتالان), Cornish (کورنی), Corsican (کرسی), Croatian (کرواتی), Czech (زبان چکی), Danish (دانمارکی), Dutch (هلندی), English (انگلیسی), Estonian (اِستونیایی), Farsi (فارسی), Finnish (فنلاندی), French (فرانسوی), Georgian (گرجستانی), German (آلمانی), Greek (یونانی), Gujarati (گجراتی), Hawaiian (هاوایی)

سی دی شماره ی سه:
Hebrew (عبری), Hindi (هندی), Hungarian (مجارستانی), Icelandic (ایسلندی), Igbo (ایگبو), Indonesian (اندونزیایی), Irish (ایرلندی), Italian (ایتالیایی), Japanese (ژاپنی), Jerrais (نورمانی), Kannada (کانادایی), Khmer (خمر), Korean (کره ای), Kurdish (کردی), Latin (لاتین), Latvian (لتونیایی), Lithuanian (لیتوانیایی)


دانلود سی دی 1

دانلود سی دی 2

دانلود سی دی 2

 
| تعداد بازدید: 719 | نظرات ( 0 نظر )