مرکز دانلود

Easy Learning Dutch v6.0 - نرم افزار یادگیری زبان هلندیاگر از علاقمندان به زبان هلندی هستید و یا قصد سفر کاری، تحصیلی و یا تفریحی به این کشور را دارید و در صدد یادگیری زبان آن هستید نرم افزار Easy Learning Dutch می تواند به طور چشمگیری به شما کمک کند. شما می توانید برای یادگیری ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین سطح زبان هلندی به این نرم افزار تکیه کنید چرا که تمامی سطوح Beginners ،Intermediate و Advanced را با 300 درس، ابزار و تمارین یادگیری متمرکز، دستور زبان کامل و فرهنگ لغت 4700 کلمه ای آموزش می دهد و تمامی این آموزش ها بر اساس استانداردهای اتحادیه اروپا تنظیم شده اند.

قابلیت های کلیدی نرم افزار Easy Learning Dutch:
- دوره زبان آموزی با 300 درس
- گفتگوی تعاملی دیالوگ ها با کامپیوتر
- یادگیری کلمات با گفتن و نوشتن
آموزش تلفظ با قابلیت تشخیص صدا
- آموزش بصری دستور زبان
- دارای بازی برای یادگیری واژگان
- کلمات و جملات متصل به ابزار مرجع
- اصطلاحات زندگی روزمره، سفر و کسب و کار
- آموزش کلمات با استفاده از روش فلش کارت
- آموزش دستور زبان کامل با 190 موضوع
- فرهنگ لغت با 4700 کلمه و 3100 جمله
- جدول صرف با 900 فعل
- تشخیص صدا برای آموزش تعاملی دیالوگ، واژگان و تلفظ 
- امکان ذخیره فایل های صوتی نرم افزار با فرمت MP3
- امکان چاپ تمامی دروس، تمرین ها و مراجع
- تنظیم برنامه و زمان بندی برای یادگیری فردی

راهنمای نصب

1- نرم افزار را نصب کنید.
2- دسترسی برنامه به اینترنت را با استفاده از فایروال مسدود کنید.م
3- محتویات پوشه Cracked file را در محل نصب نرم افزار* کپی و جایگزین فایل (های) قبلی کنید.

* محل نصب نرم افزار: پوشه محل نصب معمولاً در درایو ویندوز و داخل پوشه Program Files قرار دارد. همچنین با این روش می توانید محل نصب را پیدا کنید:
- در ویندوز XP: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Properties و سپس روی گزینه Find Target کلیک کنید.
- در ویندوز 7: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
- در ویندوز 8: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در صفحه Start Screen کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.
- در ویندوز 10: بعد از نصب، روی Shortcut نرم افزار در منوی Start کلیک راست کرده و روی گزینه Open file location کلیک کنید، در پنجره ایی که باز می شود مجدداً روی Shortcut نرم افزار کلیک راست کنید و روی گزینه Open file location کلیک کنید.

 

لینک دانلود با حجم 265 مگابایت

 
| تعداد بازدید: 684 | نظرات ( 0 نظر )